top of page

Hakkımızda

Alya Dış Ticaret firmasını; kadınların ruhuna kozmetik yoluyla dokunmaya karar vererek 2012 yılında kurduk. Kozmetik dünyasının; yenilikçi, benzersiz ve çeşitlenmiş ürünlere olan ihtiyacını fark ederek bir ışık yakaladık.

 

DESENLİ TIRNAKLAR markası ile çıktığımız yolda;

Türkiye’ye desenli takma tırnaklar, tırnak aksesuarları ve uygulama ürünlerini ilk getiren lider firma olmanın gururunu yaşadık. Sizlerle oluşturduğumuz sinerji ile birlikte büyümeye devam ediyoruz. ALYA SİMİN markamız ile Türkiye’de bir ilke imza atarak, kozmetik sektöründe yeni çıkan ürünleri inovasyon desteği ile çeşitli teknikler ve malzemeler kullanarak üretiyoruz.

Avantajlı fiyat stratejimizle güzellik salonları ve e-ticaret siteleri üzerinden sizlere ulaşıyoruz. Hedefimiz; ALYA SİMİN markasıyla, ihtiyaç duyduğunuz ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilmeniz için, zincir kozmetik mağazaları ve seçkin Avm’lerde yer alan yaygın bir satış ağına sahip olmaktır.

 

Aşk ve özenle kadınların tenine dokunacak her ürünü sevgimizle işleyip sizlere ulaştırıyoruz.Profesyonel ekibimizi işini ve müşterilerini seven kişilerden oluşturduk.

 

Amacımız; ürünlerimizi kullanan herkesin kaliteyi keyifle kullanırken gülümsemesi.

Yollarımızın sizinle de buluşmasından memnunuz. Eminim ki yaratıcı, sevinçli bir yolculuğa çıkacağız ve birlikte kazanacağız.

bottom of page